Logo
Wydrukuj tę stronę

Można korzystać z Miasteczka Ruchu Drogowego

 

1 czerwca ponownie otworzone zostało Miasteczko Ruchu Drogowego, znajdujące się przy ulicy Południowej w Skarżysku. Miasteczko otwierane jest codziennie o godzinie 8.00, a zamykane o godzinie 21.00.

 

Miasteczko Ruchu Drogowego służy do nauki bezpiecznego poruszania się po drodze. Dzieci i młodzież poznają znaki i zasady ruchu drogowego.

 

Po placu można poruszać na łyżworolkach, rowerach, hulajnogach i wózkach (także inwalidzkich). Zgodnie z regulaminem, dzieci do 7 roku życia powinny zostawać pod opieką dorosłego opiekuna.

 

Miasteczko będzie czynne do października. Zachęcamy do korzystania, przypominamy jednak o obostrzeniach w związku z epidemią koronawirusa i prosimy o dostosowywanie się do obowiązujących zasad.

Copyright © 2015 Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów, zdjęć, filmów zawartych w portalu www.skarzysko.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.

Projekt i wykonanie: agencja yellow tree